O mnie

Mój zawód – farmaceuta. Zajmuję się promocją zdrowia oraz bezpieczeństwem farmakoterapii. Prowadzę prywatny gabinet dla moich pacjentów.

Nazywam się Magdalena Walentynowicz. Jestem magistrem farmacji. Zajmuję się promocją zdrowia oraz bezpieczeństwem farmakoterapii między innymi u osób z nadciśnieniem, cukrzycą, astmą, ale także z alergią czy zespołem jelita drażliwego. 

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Farmacja, w obszarze kształcenia  z zakresu nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej, o profilu kształcenia ogólnoakademickim.

Chcę być na bieżąco z aktualną wiedzą farmaceutyczną, dlatego ukończyłam specjalizację z farmacji aptecznej. Jak każdy dobry farmaceuta, stale wzbogacam swoją wiedzę i biorę udział w licznych szkoleniach i kursach.

Uwielbiam pomagać innym, wspierać ich i służyć pomocą. Moja praca jest moją pasją. Pracuję w aptece ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyłam ogromną wiedzę praktyczną. Chcę się nią dzielić z moimi pacjentami w moim prywatnym gabinecie, gdzie mamy więcej czasu i przestrzeni na rozmowę.

W czasie konsultacji odpowiem na pytania, przestawię odpowiednie materiały, przekażę informacje na temat profilaktyki, zdrowego stylu życia oraz bezpieczeństwa stosowanych leków. Przede wszystkim będę służyć Ci pomocą i wsparciem.

Reasumując zajmuję się promocją zdrowia, ale także optymalizacją terapii oraz oceną bezpieczeństwa stosowanych preparatów. Bezsprzecznie w swojej pracy opieram się na aktualnej wiedzy oraz rekomendacjach międzynarodowych towarzystw i ośrodków referencyjnych.

Prywatnie jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Z pewnością dzieci nauczyły mnie cierpliwości i cieszenia się z każdej drobnostki. Bez wątpienia nauczyły mnie także inaczej patrzeć na świat i drugiego człowieka. 

Na zakończenie wspomnę, że, jako farmaceuta, ale także prywatnie, jestem osobą skrupulatną, dokładną i dobrze zorganizowaną. Lata pracy nauczyły mnie patrzeć na pacjenta holistycznie. Wiem jak ważne jest wsparcie w leczeniu każdego schorzenia.

Odwiedź mnie w moim prywatnym gabinecie, chcę być także Twoim farmaceutą.

 

Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń lub napisz:

Kontakt

 

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. odpowiem w ciągu 24 h.

Formularz kontaktowy